Audyt dot. komfortu użytkowania kont bankowych

Respondent wciela się w rolę klienta banku. Po zalogowaniu się do konta bankowego jego zadaniem jest przetestowanie kilkunastu funkcjonalności dostępnych na koncie według określonych wytycznych. Należy również skontaktować się z działem obsług klienta w celu udzielenia pomocy w zmianach dotyczących limitów dziennych na koncie.

Zakres obowiązków:

  • Testowanie funkcjonalności konta o dowolnej porze dnia.
  • Poprowadzenie rozmowy telefonicznej wg wytycznych w godzinach pracy obsługi klienta.
  • Nagranie rozmowy.
  • Wypełnienie ankiety.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Pełnoletność
  • Nie trzeba być nowym klientem banku.
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń.
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w realizacji badań metodą TK

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Elastyczny czas pracy (w granicach pracy banku)
  • Atrakcyjne stawki za wykonane badania
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań marketingowych
  • Podjęcie stałej współpracy –min. 18 zleceń w miesiącu.
  • Elastyczny grafik – godziny pracy są dowolne.
Wynagrodzenie: 400 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.