Audyt dot. przyznania karty kredytowej

Audyt dot. zgłoszenia prośby o wydanie karty kredytowej w banku. Badanie wykonywane w pełni online. Cało proces testowany jest na platformie internetowej wybranych banków przez koordynatora. Audytor wciela się w role tajemniczego klienta i testuje proces wydania karty kredytowej od samego wniosku po złożenie dokumentów i decyzje. Umowa o kartę nie jest podpisywana – audytor rezygnuje przed podpisaniem umowy.

Możliwość realizacji badania w kilku bankach.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z obsługa klienta na chacie.
  • Wysłanie wniosku o przydzielenie karty kredytowej.
  • Rozmowa z doradcą przez telefon.
  • Złożenie dokumentów finansowych potrzebnych do otrzymania karty kredytowej.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Pełnoletność
  • Posiadanie stałej pracy na umowę o pracę, zlecenie lub działalność gospodarcza
  • Możliwość wykonania badania w bankach, w których jest się klientem
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń
  • Doświadczenie w realizacji badań metodą TK

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań tajemniczego klienta
  • Podjęcie stałej współpracy.
  • Ofertę promocyjną na kartę kredytową dla audytorów (oferta jak dla pracownika banku)
Wynagrodzenie: 300 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.