Audyt dot. realizacji zamówienia w sklepie internetowym z oponami

Audyt dot. realizacji zamówienia w sklepie internetowym. Audytor wciela się w role tajemniczego klienta, który nie posiada wiedzy na temat odpowiedniego wyboru opon do swoich samochodów firmowych. Poprzez kontakt na chacie należy m.in. poprosić o pomoc w doborze opon do 6 samochodów w tym samochód dostawczy. Następnie oferta przesyłana jest na maila. Uczestnik badania ma również za zadanie podjąć się negocjacji ceny.

Zakres obowiązków:

  • Wcielenie się w role właściciela firmy z flotą samochodów.
  • Kontakt z obsługa klienta na chacie.
  • Negocjacja cen.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Pełnoletność
  • Podstawowe umiejętności negocjacyjne
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń
  • Doświadczenie w realizacji badań metodą TK

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Elastyczny czas pracy (w granicach pracy sklepu)
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań tajemniczego klienta
  • Podjęcie stałej współpracy.
  • Kod rabatowy na zamówienie w sklepie internetowym.
Wynagrodzenie: 350 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.