Weryfikacja procesu składania zamówień na platformie marketplace

Na znanej platformie marketplace respondent wciela się w role nowego użytkownika. Jego celem jest kontakt z obsługą klienta na chacie i poproszenie o doradztwo w 3 kategoriach produktowych. Doradca klienta oraz sposób jego pomocy jest sprawdzany na podstawie określonych wytycznych.

Zakres obowiązków:

  • Poprowadzenie rozmowy wg wytycznych w godzinach pracy obsług klienta.
  • Zapisanie rozmowy.
  • Wypełnienie ankiety.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Pełnoletność
  • Nie korzystanie z usług platformy marketplace (szczegóły podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w realizacji badań metodą TK

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Elastyczny czas pracy (w granicach pracy banku)
  • Atrakcyjne stawki za wykonane badania
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań marketingowych
  • Podjęcie stałej współpracy – min. 18 zleceń w miesiącu.
  • Elastyczny grafik – godziny pracy są dowolne.
Wynagrodzenie: 200 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.