Audyt w sklepie internetowym w branży zoologicznej

Audyt przeprowadzany jest w jednym z największym polskich sklepów internetowych w branży zoologicznej. Obejmuje on pełen zakres wszystkich procesów jakie zachodzą wśród użytkowników strony od wejścia na stronę, aż do finalizacji zakupów. Audytor będzie miał za zadanie m.in. poprosić o pomoc w wyborze produktu obsługę klienta, zakupić produkt oraz go zwrócić.

Zakres obowiązków:

  • Poproszenie o pomoc w wyborze produktu za pomocą chatu online oraz rozmowy telefonicznej.
  • Wykonanie zamówienia w sklepie ze szczególnym zwróceniem uwagi na wszelkie niedogodności.
  • Opłacenie zamówienia kodem BLIK (kod BLIK otrzymuje audytor w czasie wykonywania badania).
  • Dokonanie zwrotu zamówionych produktów.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Pełnoletność.
  • Podstawowa znajomość optymalizacji procesu zakupowego.
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń.
  • Dyspozycyjność w godzinach pracy sklepu (8:00 – 20:00)
  • Doświadczenie w realizacji badań metodą TK

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Elastyczny czas pracy (w granicach pracy sklepu)
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań marketingowych
  • Podjęcie stałej współpracy.
  • Rabat na zakupu w audytowanym sklepie.
Wynagrodzenie: 450 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.