Audyt w sklepie internetowym z suplementami diety

Audyt przeprowadzany jest w sklepie internetowym z suplementami diety, witaminami oraz sprzętem do ćwiczeń. Badanie obejmuje kontakt na chacie oraz kontakt telefoniczny w sklepie. W obu przypadkach sprawdzane są standardy pracy, wiedza oraz podejście pracownika do klienta. Podczas badania należy również przejść przez cały proces zakupowy, zamówić produkt na wskazany adres, a następnie dokonać zwrotu produktu.

Zakres obowiązków:

  • Poproszenie o pomoc w wyborze suplementów diety oraz sprzętu do ćwiczeń dla osoby ćwiczącej w domu za pomocą chatu online oraz rozmowy telefonicznej.
  • Wykonanie zamówienia w sklepie ze szczególnym zwróceniem uwagi na wszelkie niedogodności.
  • Odbiór produktów.
  • Dokonanie zwrotu zamówionych produktów poprzez kontakt telefoniczny.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • Podstawowa znajomość optymalizacji procesu zakupowego
  • Dokładność i terminowość w realizacji zleceń
  • Dyspozycyjność w godzinach pracy sklepu (9:00 – 19:00)
  • Doświadczenie w realizacji badań metodą TK

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło.
  • Środku na zakup produktów.
  • Elastyczny czas pracy (w granicach pracy sklepu)
  • Zdobycie doświadczenia w realizacji badań Tajemniczego Klienta
  • Podjęcie stałej współpracy.
  • Rabat na zakupu w audytowanym sklepie.
Wynagrodzenie: 280 zł

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.