Dołącz do naszego zespołu!

Specjalista ds. rekrutacji

Szukasz pracy zdalnej ze stabilnym zatrudnieniem jako specjalista ds. rekrutacji?
Zapoznaj sie dokładnie z warunkami, bo ta praca może być właśnie dla Ciebie!

Szukamy osoby, która potrafi pracować efektywnie, jest ukierunkowana na cel oraz szuka rozwiązań w najtrudniejszych sytuacjach. W pracy w naszym zespole możesz liczyć na dobra atmosferę i pełne wsparcie w osiąganiu wyznaczonych celów.

Wszelkie rekrutacje przeprowadzamy telefonicznie kontaktując się z wybranymi kandydatami. To Ty decydujesz z kim się skontaktujesz i kogo zatrudnisz do pracy na stanowisko tajemniczego klienta! Jako rekruter będziesz odpowiadał/a za dane badanie i wsparcie respondentów w wykonywanej pracy. Nie będziesz rozliczany/a za każdą minutę pracy. Dla nas liczy się efekt Twojej pracy!

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna organizacja własnego dnia pracy
  • Selekcja kandydatów na podstawie przesłanych CV
  • Codzienne przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych
  • Wsparcie telefoniczne i mailowe respondentów w realizacji badań tajemniczego klienta

Nasze wymagania:

  • Samodzielność – planowanie dnia pracy i jego konsekwentna realizacja
  • Nastawienie na wynik – nie szukamy osób, które zadowalają średnie wyniki pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Optymistyczne nastawienie do rekrutowanych kandydatów
  • Mile widziane umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Niezbędne szkolenia i rozwój w pracy rekrutera
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, słuchawki
  • Premię konkursową
  • Premię uzależnioną od efektów pracy do 12 000 zł
  • Umowę zlecenie: 3 500 zł netto

Wypełnij formularz i aplikuj!

    Nie możesz kopiować zawartości strony.

    Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.