Skip to main content

Linki do banków

umożliwiające utworzenie konta

Instrukcja:

  1. Prosimy o skorzystanie z przeglądarki Google Chrome, jeśli jest to możliwe (względy techniczne).
  2. Proszę kliknąć w przycisk Otwórz konto  zgodnie z wykazem banków przesłanym w mailu – nastąpi przekierowanie na stronę banku.
  3. Na stronie banku należy kliknąć “Otwórz konto”.
  4. Proszę wypełnić wniosek online o otwarcie konta.
  5. Bank skontaktuje się w celu potwierdzenia danych, a następnie aktywuje dostęp do konta.

ING Bank Śląski

Od 1994 roku świadczy kompleksowe usługi finansowe, w tym obsługę transakcji zagranicznych. Ma dostęp do rozwiązań sprawdzonych na światowych rynkach, które nieustannie dopracowuje.

bank pekao

Bank PEKAO S.A.

Wraz ze wzrostem oczekiwań klientów Bank chce wyróżniać się jakością i wygodą w codziennym kontakcie z klientem, zarówno w sieci, jak i kanałach zdalnych. Cele te będą wspierane przez efektywny rozwój procesów na platformie internetowej oraz podczas obsługi klienta.

Santander Bank

To drugi pod względem wielkości aktywów bank w Polsce. Santander Bank nieustannie pracuje nad nowymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami bankowymi. Wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów oraz skupia się na rozwoju własnych platform.

mBank

mBank

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś chce wyznaczać kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online.

Nie możesz kopiować zawartości strony.

Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.