Skip to main content

Poszerzenie zakresu badania

tajemniczy klient

Instrukcja:

 1. Prosimy o skorzystanie z przeglądarki Google Chrome, jeśli jest to możliwe (względy techniczne).
 2. Proszę kliknąć w przycisk Otwórz konto  zgodnie z wykazem banków przesłanym w mailu – nastąpi przekierowanie na stronę banku.
 3. Na stronie banku należy kliknąć “Otwórz konto”.
 4. Proszę wypełnić wniosek online o otwarcie konta.
 5. Bank skontaktuje się w celu potwierdzenia danych, a następnie aktywuje dostęp do konta.

Alior Bank

Kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swych działaniach łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia swoją pozycję rynkową wciąż dążąc do rozwoju.

BNP Paribas

Bank BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym o bogatym lokalnym doświadczeniu. Od lat należy do czołówki największych banków w Polsce. Ponad 400 placówek zlokalizowanych głównie w małych i średnich miejscowościach sprawia, że jest blisko klientów. niekwestionowany lider dla sektora rolno-spożywczego. Co trzeci kredyt dla przedsiębiorstwa z sektora rolno-spożywczego został udzielony przez Bank BGŻ – czyni nas to niekwestionowanych liderem na rynku Agro.

PKO BP

PKO BP

PKO Bank Polski od blisko stu lat konsekwentnie buduje swoją wiarygodność, dbając o bezpieczeństwo powierzonych mu środków i finansując potrzeby kolejnych pokoleń polskich rodzin i przedsiębiorstw. Chce stale poszukiwać nowych rozwiązań i doskonalić wszystkie procesy zachodzące na platformie bankowej.

mBank

mBank

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś chce wyznaczać kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online.

Velo Bank

Uwaga!

 1. Nie można być klientem Velo Banku po 31.10.2022 r.
 2. Należy:
  1. Zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe.
  2. Otworzyć VeloKonto i VeloSkarbonka (otwierane jest automatycznie).
 3. Badanie w Velo Bank będzie kontynuowane – proszę nie usuwać konta.

Credit Agricole

Koncentruje swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze. Umożliwia korzystanie ze swoich produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość elektroniczną (serwis internetowy), aplikację mobilną CA24 Mobile, telefon (CA24) oraz sieć ponad 320 placówek bankowych.

Nie możesz kopiować zawartości strony.

Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.