Skip to main content

Linki do banków

umożliwiające utworzenie konta

Instrukcja:

  1. Prosimy o skorzystanie z przeglądarki Google Chrome, jeśli jest to możliwe (względy techniczne).
  2. Proszę kliknąć w przycisk Otwórz konto  zgodnie z wykazem banków przesłanym w mailu – nastąpi przekierowanie na stronę banku.
  3. Na stronie banku należy kliknąć “Otwórz konto”.
  4. Proszę wypełnić wniosek online o otwarcie konta.
  5. Bank skontaktuje się w celu potwierdzenia danych, a następnie aktywuje dostęp do konta.

Santander Bank

To drugi pod względem wielkości aktywów bank w Polsce. Santander Bank nieustannie pracuje nad nowymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami bankowymi. Wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów oraz skupia się na rozwoju własnych platform.

Millennium Bank

“Bank zmieniającego się świata”, ponieważ innowacja była zawsze ich pasją. Bank mocno wspiera technologiczne projekty oraz stara się zawsze doceniać stałych klientów i budować z nimi długofalowe relacje.

Volkswagen Bank

Dawny bank samochodowy z siedzibą w Warszawie, utworzony w 1998 roku, zlikwidowany w 2018 r. poprzez połączenie z Volkswagen Bank GmbH. Od 2016 wchodził w skład holdingu Volkswagen Financial Services AG, finansowego ramienia koncernu motoryzacyjnego Volkswagen AG.

mBank

mBank

Od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś chce wyznaczać kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online.

ING Bank Śląski

Od 1994 roku świadczy kompleksowe usługi finansowe, w tym obsługę transakcji zagranicznych. Ma dostęp do rozwiązań sprawdzonych na światowych rynkach, które nieustannie dopracowuje.

Nie możesz kopiować zawartości strony.

Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.