Skip to main content

Linki do banków

umożliwiające utworzenie konta

Instrukcja:

  1. Prosimy o skorzystanie z przeglądarki Google Chrome, jeśli jest to możliwe (względy techniczne).
  2. Proszę kliknąć w przycisk Otwórz konto  zgodnie z wykazem banków przesłanym w mailu – nastąpi przekierowanie na stronę banku.
  3. Na stronie banku należy kliknąć “Otwórz konto”.
  4. Proszę wypełnić wniosek online o otwarcie konta.
  5. Bank skontaktuje się w celu potwierdzenia danych, a następnie aktywuje dostęp do konta.

Nest Bank

Od początku w Nest Banku stawiany jest duży nacisk na innowacyjne rozwiązania. Jako jeden z pierwszych banków umożliwił zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem.

Santander Bank

To drugi pod względem wielkości aktywów bank w Polsce. Santander Bank nieustannie pracuje nad nowymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami bankowymi. Wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów oraz skupia się na rozwoju własnych platform.

Volkswagen Bank

Dawny bank samochodowy z siedzibą w Warszawie, utworzony w 1998 roku, zlikwidowany w 2018 r. poprzez połączenie z Volkswagen Bank GmbH. Od 2016 wchodził w skład holdingu Volkswagen Financial Services AG, finansowego ramienia koncernu motoryzacyjnego Volkswagen AG.

mBank

mBank

Od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś chce wyznaczać kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online.

ING Bank Śląski

Od 1994 roku świadczy kompleksowe usługi finansowe, w tym obsługę transakcji zagranicznych. Ma dostęp do rozwiązań sprawdzonych na światowych rynkach, które nieustannie dopracowuje.

Nie możesz kopiować zawartości strony.

Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.