Skip to main content

Linki do banków

umożliwiające utworzenie konta

Instrukcja:

  1. Prosimy o skorzystanie z przeglądarki Google Chrome, jeśli jest to możliwe (względy techniczne).
  2. Proszę kliknąć w przycisk Otwórz konto  zgodnie z wykazem banków przesłanym w mailu – nastąpi przekierowanie na stronę banku.
  3. Na stronie banku należy kliknąć “Otwórz konto”.
  4. Proszę wypełnić wniosek online o otwarcie konta.
  5. Bank skontaktuje się w celu potwierdzenia danych, a następnie aktywuje dostęp do konta.

Alior Bank

Kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swych działaniach łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia swoją pozycję rynkową wciąż dążąc do rozwoju.

bank pekao

Bank PEKAO S.A.

Wraz ze wzrostem oczekiwań klientów Bank chce wyróżniać się jakością i wygodą w codziennym kontakcie z klientem, zarówno w sieci, jak i kanałach zdalnych. Cele te będą wspierane przez efektywny rozwój procesów na platformie internetowej oraz podczas obsługi klienta.

Credit Agricole

Credit Agricole

Od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze Consumer Finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 48 krajach na świecie i obsługuje ponad 52 milionów klientów.

BNP Paribas

Bank BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym o bogatym lokalnym doświadczeniu. Od lat należy do czołówki największych banków w Polsce. Ponad 400 placówek zlokalizowanych głównie w małych i średnich miejscowościach sprawia, że jest blisko klientów. niekwestionowany lider dla sektora rolno-spożywczego. Co trzeci kredyt dla przedsiębiorstwa z sektora rolno-spożywczego został udzielony przez Bank BGŻ – czyni nas to niekwestionowanych liderem na rynku Agro.

Nest Bank

Od początku w Nest Banku stawiany jest duży nacisk na innowacyjne rozwiązania. Jako jeden z pierwszych banków umożliwił zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem.

Nie możesz kopiować zawartości strony.

Stanowią one wartość intelektualną firmy BadamyTO.